Tervenemise ja teraapiate suvekool
TERVIS UNIVERSUMIST

10.-12. augustil 2012 Sänna Kultuurimõisas

Suvekooli eesmärgiks on pakkuda terapeutidele ja teraapiahuvilistele mõnusat võimalust  vabas õhkkonnas jagada enda kogemusi, saada uusi teadmisi ning osaleda esmakordses ühendtervendamise protsessis.

Mõned nopped toimuvatest töötubadest ja loengutest:

 • Sissejuhatus TRE’sse (Trauma Releasing Exercises) – Mirjam Püvi ja Maret Bergström
 • Coaching hobuste abil – Hele Aluste ja Kairi Rebane
 • Alexanderi tehnika – Karin Brown
 • Kvantnägemine ja kvantteraapia. Qi rütmi- ja mustriteraapia – Anne Linnamägi
 • Holistiline teraapia: tervendavad meelerännakud kolme Mina abiga – Marina Paula Eberth
 • EFT ja surrogaadid (Emotional Freedom Techinques) – Eesti Metameditsiini Keskus
 • Sõnateraapia. Tervendav sõnakasutus, haikuenergiad – Anne Linnamägi
 • Kristalliteraapia – Kaia-Liisa Reinut
 • Hommikujooga ja häälestumisprotsessid – Aale-Triinu Sonn
 • Eesti pärimuse töötuba – Elo Liiv
 • Mandalate joonistamine – Angela Aru
 • Uued võimalused - pere-ja töösuhete konstellatsioonid – Kalmer Kase
 • Astronoomiapäev Sänna mõis
 • ja palju muud (programm täieneb jooksvalt)!
 • Esimest korda Eestis! ÜHISTERVENDAMISE PROTSESS enda, oma lähedaste, klientide ja Eesti rahva tervendamiseks – Tõnu Talimaa
 • Lisaks: 5-rütmi tantsud, lõke ja loitsimine, kaunis loodus, hea taimetoit, palju uusi teadmisi, kogemusi enda ja teiste abistamiseks ning tore seltskond.

                                                                                        *********
Miks Universum ja tervis?

Nii nagu ülal, nõnda on ka all. Nii nagu sees, nõnda on ka väljas. Kes küsib, sellele antakse. Sarnane tõmbab sarnast. Need on Universumi vaimsed seadused, mida oleme kõik kuulnud ja kogenud.

Milline on nende seaduste toimimise sügavam tagapõhi? Kuidas luua oma reaalsust, oma tervist, aidata ennast, oma kliente ja lähedasi veelgi paremini? Neile küsimustele otsime vastust esimeses terapeutidele ja teraapiahuvilistele suunatud tervenemise suvekoolis TERVIS UNIVERSUMIST.

Kus ja millal suvekool toimub?
Oleme leidnud Võrumaal, Sänna Kultuurimõisas Taevaraja keskel mõnusa paiga esimese suvekooli läbiviimiseks 10.-12. augustil. Vaata infot mõisa kohta: http://www.kultuurimois.kultuuritehas.ee/kontakt.html

Milline on programm?
Programmi kokku pannes mõtisklesime käimasoleva aasta ja ajastu erilisusele, suurtele muutustele ja teraapiavaldkondade kiirele laienemisele. Kas ka Sina tunned, et sel aastal on nii palju toimumas ja soovid selles pöörises teadvele jääda ning levivast potentsiaalist maksimumi ära kasutada?
Suvekooli programm on kahepäevane ja sellele eelneb soojenduseks astronoomiahõnguline lisapäev.

Kui koos Universumiga soovime, tekivad spontaansed teraapiaringid, grupiteraapiad, vestlusringid ning jagamised. Kindlasti saab olema ka metameditsiini jututuba. Hommikuti keha ja meelte äratamiseks joogavenitused. Laupäeva õhtul toimuvad 5-rütmi tantsud ning suur lõkkeõhtu trummipõrina ja laulude-loitsude saatel.

Reede, 10. august * Astronoomiapäev * vaata ajakava siit!
Algus kell 12:00. Programm sisaldab esitlusloengut Taevarajast ning Taevaraja ekskursiooni. Järgneb astronoomialoeng ning päikesevaatlus teleskoobiga. Õhtul avatakse Kuu teemaliste fotode näitus ning kontsertprogrammis esinevad Argo Vals Bänd, Joel Tammik, Kosmofon.

Laupäev, 11. august * vaata teemasid ja ajakava siit!
Algus kell 10:00. Suvekooli avamisele järgnevad paralleelsed töötoad, mille vahel on võimalik valida enam huvipakkuvamad. Praktilistes töötubades tutvustavad oma ala professionaalid erinevaid teraapiaid ja tehnikaid ning viiakse läbi praktilisi näidisteraapiaid.

Pühapäev, 12. august * vaata teemasid ja ajakava siit!
Algus kell 9:30. Hommikul toimuvad paralleelsed töötoad ning kell 12:00 leiab aset suur tervenemisrituaal, kus kõikidel kohalviibijatel on võimalik osaleda. Viime rituaali läbi selleks, et tervendada ennast, oma lähedasi ja Eesti rahvast tervikuna. Mis võiks olla parim kingitus Universumile ja iseendale kui sel pöördelisel ajal anda oma panus Kõiksuse tervenemisse?

Keda üritusele ootame?
Suvekool on mõeldud kõikidele terapeutidele, kes soovivad oma silmaringi avardada, kohtuda teiste terapeutidega või lihtsalt mõnusas seltskonnas aega veeta. Suvekooli on oodatud ka kõik teraapia-huvilised, keda köidavad protsessid meie sees ja väljas, enese ja teiste tervendamine.

Kui palju maksab?
Oleme koos mõisaga valmistanud paketid, et arveldamine oleks lihtne ning kulud võimalikud madalad.
Võimalus osaleda nii kõigil 3 päeval kui eraldi päevade kaupa.

Suvekooli päev

Osaleja*

Pereliige/kaaslane**

Reede, 10. august

20 € (hinnas programm, lõuna- ja õhtusöök)

15 € (hinnas programm, lõuna- ja õhtusöök)

Laupäev, 11. august

53 € (hinnas programm, toitlustus 3x)

13 € (hinnas toitlustus 3x)

Pühapäev, 12. august

23 € (hinnas programm, toitlustus 2x)

8 € (hinnas toitlustus 2x ja tervenemisrituaal)

Kokku

96 €

36 €

*  Osaleja - hinnad sisaldavad programmi ja toitlustust kõikidel päevadel
** Kaaslane/pereliige - hinnad sisaldavad programmi reedel, pühap. tervendamisrituaali ja toitlustust kõikidel päevadel

Lisatasu eest: ööbimine mõisas ühistubades naridel – 5 €/öö | oma telgis – 5 € telkimisplats.
Lastele kehtivad vastavalt vanusele erihinnad!

Keda võib kaasa võtta?
Suvekooli oled oodatud nii üksi, koos kaaslasega või kogu perega! Sänna Taevarajal ja mõisa ümbruses kaunis looduses leidub tegevust kõigile.

Majutus ja toitlustus
Majutume Sänna mõisas askeetlikes oludes või telgis mõisa territooriumil. Kohapeal pakutakse lihtsat ja maitsvat taimetoitu ning on avatud pitsakohvik.
Võimalus ööbida ka ca 2,5 km kaugusel asuvas Kauguveski Puhkemajas 2- ja 3-kohalistes tubades, hind 12 eur/voodikoht. Täpsem info ja broneerimine: kauguveski.ee

Mõisast
Sänna Kultuurimõis asub maalilises Lõuna-Eestis, Rõuge vallas. Mõisa tegevuse printsiibiks on kultuuri- ning loometegevuseks soodsa keskkonna rajamine ja selle hoidmine.
Sänna Kultuurimõis pole mingil juhul kinnine asutus, kuhu külalisel või kohalikul asja pole. Mõisa olemuse võtmeks ongi avatus – seda nii erialaste avatud ateljeede, töötubade, kursuste, seminaride ja koolituste kaudu kui ka läbi kontsertide, teatrietenduste, filmiõhtute ja pidude, mille publikuks on võrdselt oodatud nii majalised kui külalised lähikonnast, mujalt Eestist, välismaalt.

Registreerimine ja lisainfo: kristi.arendi@gmail.com | tel 521 9097

Tasumine: väljastatud arve alusel ülekandega. Tagastamatud korralduskulud on 25 eurot.

Kohtumiseni suvekoolis!

Ave, Kaia-Kaire ja Kristi