Head tervist ei saa defineerida vaid haiguste puudumisega. 
    Täiuslik tervis hõlmab tasakaalu keha, meele, hinge ja sotsiaalse keskkonna vahel. 

    

IMMA poolt sertifitseeritud meta-tervise nõustajad (META-Health Master Practitioner):

AVE SEPP (Tallinn)
Sertifitseeritud meta-tervise nõustaja ja meisterkoolitaja (META-Health Master Practitioner & Master Trainer). Lõpetasin Tartu Ülikooli arstiteaduskonna pediaatria erialal ja töötasin mõnda aega lastearstina. Olen õppinud ja praktiseerin lisaks meta-tervisele energeetilise psühholoogia tehnikaid: emotsionaalse vabaduse tehnika (EFT), psühholoogiline kinesioloogia (Psych-K), neurolingvistiline programmeerimine (NLP) ja Zivorad Slavinski Spirituaalse Alkeemia meetodeid.
Minu otsingud on viinud mind mõistmisele, et me loome oma isiklikku reaalsust, oma tervist ja heaolu igal hetkel, tunnil ja päeval. Kõik, mis on meie elus täna, on meie eilsete mõtete ja tunnete, teisisõnu meie uskumuste tulemus. Kui meile meie tänane ei meeldi, tasub vaadata enda sisse. Kõik vastused ja lahendused on seal olemas. 
Kontaktid: e-post: ave@innerself.ee - NB! Hetkel vastuvõtte ei toimu.

KRISTI ARENDI (Tallinn, suveperioodil ka Võru)
Sertifitseeritud meta-tervise konsultant (META-Health Master Practitioner) ja koolitaja (META-Health Trainer), imetamisnõustaja (UNICEF'i tunnistus), Kaisukooli lapsekandmise nõustaja-õpetaja (Dresdeni Trageschule tunnistus), Emade Sõsarkonna ja tervise-teraapiaringi "Terve mina" algataja ning juhendaja.

Meta-tervise juurde jõudsin 2008. aastal seoses isiklike teemadega, millele sain vastused ja lahendused. Lisaks meta-tervise diagnostikale olen õppinud ja kasutan erinevaid psühholoogilisi tehnikaid: emotsionaalse vabaduse tehnika (EFT), neurolingvistiline programmeerimine (NLP), Zivorad Slavinski tehnikad, Alexanderi tehnika, rakenduslik ja edukatiivne kinesioloogia, meditatsioonid. 
Naudin oma eluteed ja igapäevaseid vaikusehetki, millest kerkivad ahhaa-elamused, taipamised. Konsultandi, koolitaja ja terapeudina käsitlen inimest, tema seisundit ja olemust, terviklikult loodusseaduste valguses. Väärtustan ja kasutan teadlikult mõtte- ja sõnaväge, siirast tänulikkust ja andestamist, avatud ja hoolivat suhtlemist. Olen teel, vajadusel teejuht! 
Kontaktid: tel 521 9097, e-post: kristi.arendi@gmail.com

EFT (emotsionaalse vabaduse tehnika) praktikud ja nende kontaktid leiad siia klikkides!